Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Newsletter
Zapytanie ofertowe Serwis
Aktualności

Nowy standard głowic termostatycznych - Honeywell HR90

Data dodania: 2014-03-31

Elektroniczne głowice termostatyczne do grzejników pozwalają w łatwy i wygodny sposób kontrolować temperaturę w pomieszczeniach. Dzięki ich nowoczesnym konstrukcją pozwalają nie tylko zadbać o ekonomię, ale także ułatwić użytkownikowi ich obsługę.

Nowoczesny wygląd stanowi niewątpliwy atut tego typu rozwiązaniom. Wymienne adaptery pozwalają zamontować nowe głowice w praktycznie każdym grzejniku, a intuicyjna i prosta obsługa pozwoli zapewnić komfort.
Głowice HR90 posiadają możliwość zaprogramowania określonych temperatury w poszczególnych porach dnia. Istnieją do tego dwie drogi. Pierwsza to skorzystanie z trzech gotowych szablonów. Druga to tworzenie własnych opartych na osobistych preferencjach.
Wszystkie ustawienia możemy łatwo powielić we wszystkich głowicach za pomocą kabla. Oznacza to, że nie trzeba już wprowadzać ustawień w każdym urządzenia z osobno - wystarczy to zrobić tylko w jednym!

Do całości zalet należy również dodać funkcje automatyczne, takie jak automatyczne wyłączanie grzejnika, gdy wietrzymy pomieszczenie, oraz automatyczny włącznik, gdy temperatura otoczenia spadnie poniżej +5°C.

Głowice Honeywell HR90 posiadają regulowany, podświetlany wyświetlacz. Pozwala to na wygodne odczytywanie jego zawartości nawet w trudno dostępnych miejscach
Elektroniczna broszura produktu
ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu