Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Newsletter
Zapytanie ofertowe Serwis
Aktualności

Aplikacje VIESSMANN na smartfony!

Data dodania: 2014-02-13

Aplikacje Viessmann umożliwią Państwu obsługę instalacji grzewczych firmy Viessmann oraz do bazy wiedzy zawierającej instrukcje serwisowe i instrukcje obsługi oraz wiele innych zastosowań!

Aplikacje mobilne to innowacyjne programy użytkowe na mobilne urządzenia komunikacyjne. Cieszą się one coraz większą popularnością. Przeznaczone są do większości urządzeń przenośnyhc takich jak iPhone czy inne urządzenia wyposażone w system operacyjny Android.

Otwierają niezliczone możliwości zastosowań, ułatwiając życie i zwiększając komfort.Aplikacja Vitotrol App

Aplikacja Viessmann Vitotrol umożliwia Państwu obsługę instalacji grzewczych firmy Viessmann wyposażonych w regulator Vitotronic. Prosta, intuicyjna i wygodna obsługa możliwa jest z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Oprócz funkcji obsługi aplikacja Vitotrol posiada wszystkie ogólne i kontekstowe funkcje pomocnicze.

Aplikacja Części Zamienne

Aplikacja mobilna „Części zamienne" to nieodzowne narzędzie naszych Firm Partnerskich. W wyniku stałego rozwoju tej aplikacji dostępne są funkcje:

  • Skaner kodów kreskowych
  • Instrukcje serwisowe i instrukcje obsługiw formacie PDF
  • Wyszukiwanie pełnotekstowe
  • Możliwość klasyfikacji wyników wyszukiwań

 

Aplikacja z testem energooszczędności

Test energooszczędności (https://itunes.apple.com/de/app/energie-spar-check/id423760749?mt=8) pozwala użytkownikowi i instalatorowi szybko określić, jak efektywnie działa dana instalacja grzewcza. W wyniku testu otrzymujemy konkretną propozycję modernizacji instalacji i wartości możliwych oszczędności. Poszczególne obliczenia można zapamiętać, jako projekty do dalszego opracowania, lub też wysłać je przez e-mail. Aplikacja dostępna jest na iPhone, iPod-touch, iPad i Android.źródło: www.viessmann.pl
ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu