Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Serwis
Oferta: Zmiękczanie wody

JUDO - Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny. Doskonałe do wszelakich zastosowań

Data dodania: 2014-10-13

Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O.

Woda pitna, do której mamy dostęp w naszych domach zawiera wiele związków wapnia i magnezu co sprzyja osadzaniu się związków na różnych powierzchniach (armatura sanitarna, wewnątrz instalacji C.O.). Oprócz walorów estetycznych i obniżenia wydajności instalacji ma to również negatywny wpływ na nasze zdrowie. Takie środowisko bowiem, sprzyja rozwojowi wszelakiego rodzaju bakteriom!
i-soft TGA 2
Skutecznym przeciwdziałaniem tego typu sytuacją jest zastosowanie specjalnych filtrów, których zadaniem będzie zmiękczanie wody. Jego działanie polega na wymianie jonowej. 


więcej: JUDO.eu
Ciekawym rozwiązaniem są również filtry typu mechanicznego


JUDO JUKOMAT-LongLife Hauswasserstation 3/4 - 11/4 Zoll

Mechaniczne filtry ochronne linii PROFI są filtrami o posrebrzanej siatce filtracyjnej przeznaczonymi do filtracji wody pitnej. Są wyposażone w opatentowany wysoce
skuteczny system płukania wstecznego. Ich zadaniem jest ciągła ochrona instalacji wodnych i wodociągowych oraz pracujących na nich urządzeń przed zanieczyszczeniami mechanicznymi.
Drobiny piasku, rdzy i innych stałych zanieczyszczeń ze starych sieci wodociągowych niszczą urządzenia i zatykają wewnętrzne instalacje sanitarne, stając się przyczyną cz ęstych awarii armatury, bojlerów, wylewek, natrysków, itp. Wynikiem tego są drogie naprawy uszkodzonego sprzętu, a niejednokrotnie wymiana pękniętych rur instalacji
wodociągowych. Najprostsze rozwiązanie: filtr PROFI-Plus firmy JUDO.


PROSPEKT PRODUKTU


ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu