Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Serwis
Oferta: Nowoczesne zarządzanie ciepłem

Vitocom 100 LAN1 - Nadzór pracy systemu grzewczego za pomocą telefonu komórkowego

Data dodania: 2014-04-08

Vitocom 100 stanowi przyjazne w użytkowaniu rozwiązanie dla prowadzenia zdalnego nadzoru pracy systemu grzewczego bezpośrednio przez Klienta.

Nadzór i dostęp do funkcji systemu grzewczego w budynku z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie, jest nieocenioną korzyścią. Wystarczy przesłać informację do Vitocom 100, aby przyjeżdżając do domu zastać go ciepłym i z podgrzaną ciepłą wodą użytkową. A przez pozostały czas nieobecności, ograniczenie pracy systemu grzewczego przynosi wymierne korzyści zmniejszając koszty roczne eksploatacji budynku. Obsługa odbywa się w wygodny sposób poprzez komunikaty SMS. Wszelkie ewentualne nieprawidłowości w pracy systemu grzewczego czy też awarie są także sygnalizowane poprzez wiadomość SMS.

Vitocom 100 LAN1 jest złączem komunikacyjnym służącym do zdalnej obsługi i zdalnego monitoringu instalacji grzewczych z wyżej wymienionymi kotłami poprzez Internet lub sieci LAN wyposażone w routery DSL. W ramach tej komunikacji Vitocom 100 LAN1 nawiązuje połączenie z serwerem Vitodata, co umożliwia aplikacji Vitotrol dostęp do danych instalacji.

źródło: www.viessmann.pl

ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu