Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Newsletter
Zapytanie ofertowe Serwis
Aktualności

Kto będzie mógł instalować kolektory słoneczne po wejściu w życie ustawy o OZE?

Data dodania: 2012-08-07

Ustawa o OZE wprowadzi obowiązek certyfikowania instalatorów mikro- i małych systemów odnawialnych źródeł energii, w tym kolektorów słonecznych.

Krytykowane przez wielu ekspertów Polsce wprowadzenie certyfikacji instalatorów OZE to wymóg unijnej dyrektywy o odnawialnych źródłach energii. W opinii krytyków systemu certyfikacji regulowanie zawodu instalatora systemów OZE jest niepotrzebne, a jakość usług świadczonych przez instalatorów powinien weryfikować rynek. Regulację zawodu instalatora wymusza jednak unijne prawo i dlatego zapisy, które wprowadzą certyfikację instalatorów OZE w Polsce, znalazły się we wzorze ustawy o OZE, której ostateczny projekt Ministerstwo Gospodarki zaprezentowało pod koniec ubiegłego tygodnia.

źródło : heliosfera

więcej


ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu